środa, 4 kwietnia 2018

Inspiracja Oli - Wiosenny obrazek

Dzień dobry wszystkim,
Wiosna, jak co roku ciut kapryśna, więc niejako na wabia - stworzyłam jej portret. Jako bazy użyłam serwetki, a do jej uzupełnienia zastosowałam wszystkie zielone farby, które miałam :) Przy tego rodzaju pracach nie boję się mieszać farb kredowych z fluidami i farbami akrylowymi. Na drewnie, gdy zależy mi na gładkiej powierzchni, obawiałabym się zważenia preparatów. Tutaj na nasiąkliwym gruncie wszystkie współpracują świetnie.
Serwetkę na zagruntowane płótno nakleiłam preparatem 3w1, dzięki czemu złapała nieco fakturę materiału. Potem domalowałam jej resztę tła, traw, listków, dodałam kilka ptaków i roślinek z past modelujących i dodałam wiosenny dekor. 
Wykorzystane materiały:

Pędzle  
 
Wkrótce doczekamy się zieleni za oknem :)
Pozdrawiam serdecznie
Ola Wu
 

2 komentarze:

 1. Całość wygląda wspaniale, lubię takie obrazki, które oddziaływają na wyobraźnię...

  OdpowiedzUsuń
 2. Witam cię bardzo pięknie w ten kwietniowy wieczór jestem oczarowana twoją wiosną wygląda bajkowo a nawet stwierdzę że baśniowo efekt naprawdę wow wow pozdrawiam cię bardzo serdecznie Życzę ci przyjemnego wieczoru oraz mnóstwa kreatywności w tworzeniu kolejnych fantastycznych dzieł


  💁 odnowionaja.blogspot.com

  Zapraszam Cię serdecznie na bloga swej Przyjaciółki Agnieszki , która chwyta piękne chwile w swój obiektyw , ale również pisze życiowe przesłania z serca dla drugiego człowieka .

  Pozdrawiam serdecznie Sylwia 😊

  OdpowiedzUsuń