poniedziałek, 6 stycznia 2020

Moments- Dorota Kruszewska


Witajcie kochani!!! Dziś pora na podsumowanie konkursu w grupie DecoArt Polska . Decyzją Waszych głosów zwyciężyła Dorota Kruszewska. My już pogratulowaliśmy Dorotce i zaprosiliśmy ją do wspólnej zabawy !  Dziś mamy przyjemność pokazać Wam, projekt stworzony przez Dorotę specjalnie dla  Decoratoriu. Jesteśmy nim zachwyceni!! Zapraszamy na kilka słów od Dorotki.
W związku z tym, że wygrałam wyzwanie na grupie DecoArt Polska, mam możliwość zaprezentowania mediów DecoArt na blogu firmowym, za co bardzo, ale to bardzo dziękuję! Dawno nie tworzyłam layoutu, więc padło na tę formę projektu. Ponadto chciałam pokazać, jak media DecoArt świetnie współgrają z papierem. 
Wykorzystałam papiery Craft O'Clock - kolekcję Vintage Bisou projektu Karoliny Bukowskiej. 


Papiery przykleiłam na bazę mdf z Woodouts. Do projektu użyłam gesso i to w kilku przypadkach: jako grunt, medium do rozbielenia pracy oraz (mocno rozwodnione) do splashu czyli po prostu chlapań, które kocham. Nałożyłam również pastę strukturalną przez szablon. Wcześniej zabarwiłam ją czarną farbą, a po wyschnięciu nałożyłam na nią gdzieniedzie paluchem pastę piaskową, którą mogłabym jeść, bo tak często używam 😉 Barwienia tła wykonałam fluidami, które lubię nie tylko przez kolory, w jakich występują, ale także przez to, że to świetna kompaktowa forma barwnika, a wiadomo, że w naszych pracowniach liczy się miejsce. 
Na koniec pozłociłam kompozycję obłędnie błyszczącym shimmerem. 
Mam nadzieję, że moja inspiracja przypadła Wam do gustu i życzę twórczego dnia! 
Dorota 2 komentarze: