wtorek, 1 stycznia 2019

Designer Team styczeń - czerwiec 2019!Witajcie w Nowym Roku !!!
Życzymy Wam dużo kreatywności, aby rok 2019 był jeszcze lepszy od poprzedniego.
Wypełniony twórczością i radością !!! 

Z początkiem roku przychodzimy do Was z radosną wiadomością mamy nowe DT!


Poznajcie nas !

Aga Baraniak


Jestem Aga i pierwsza rzeczą jaka zrobiłam z rękodzieła były drewniane serca z naprasowaną serwetką. Do tej pory nam w kuchni, która była moją pracownią, zachlapania białym akrylem na ścianach. Z pasji narodziła się moja firma. Najpiękniejsze co może być, to pracować i kochać swoją pracę. Także nawet mało atrakcyjne serwetkowe serduszka mogą zapoczątkować coś wspaniałego!


Karolina Karbowska


Zespół Niespokojnych Rąk towarzyszy mi od zawsze. Tworzę, bo muszę, inaczej się uduszę. Staram się nie zamykać w konkretnej dziedzinie i być otwarta na różne techniki oraz różnorodny klimat prac, jednakże najbliższe memu sercu są obdarte, pordzewiałe, pobrudzone starocie. Bardzo cieszę się na to nowe, ekscytujące wyzwanie.


Iwona Nowak-Marchewka
Kocham mixed media i moją misją życiową jest zarażanie tą pasją innych. Mam tysiąc myśli na minutę, a co za tym idzie niezły bajzel w głowie. Uwielbiam eksperymenty i żadne wyzwanie nie jest mi straszne. Lubię mech, gwiazdki i zębatki, turkusy, fiolety i zielenie. Mam zamiar inspirować was przez kolejne kilka miesięcy i przekonam was, że nie ma takiej rzeczy, której nie da się zmediować!’

 Anna Pawlak 

Kocham tworzyć, robić coś z niczego, dekorować, brudzić się farbami - mam tak od dziecka. Od prawie 10 lat moim konikiem jest decoupage, uzależniłam się i nigdy nie mam go dość. Interesują mnie nowe techniki, testuję, eksperymentuję, psuję, naprawiam, uczę się na błędach. Lubię spotkania z ludźmi, jak na gadułę przystało :-) Podczas warsztatów zarażam swoją pasją i czerpię z tego ogromną radość i satysfakcję. Decoupage to dla mnie wytchnienie, sposób na stres i wyciszenie. Ostatnio również interesuje mnie decorative painting i mixed media. Cieszę się że będę miała przyjemność dzielić się z Wami moimi pomysłami, witajcie w świecie Owoców Mojej Wyobraźni.


Katarzyna Wężyk 


In Wonderland to mój zaczarowany świat w którym odcinam się od rzeczywistości i szybuje w sferze wyobraźni, urzeczywistniam wizje oraz świetnie bawię się . Moje prace często są utrzymane w stylu brocante. Dominują anioły, choć mroczne klimaty nie są mi obce. Jestem typem zbieracza rzeczy "brzydkich i niepotrzebnych" bo wychodzę z założenia, że każdej rzeczy można dać piękną duszę. Nowemu wyzwaniu towarzyszy ogromna ekscytacja i radość doprawiona odrobiną niepokoju... cała Ja!


Gosia Salamon 


Scrapbookingiem zajmuję się od 11 lat, moje prace są zwykle “słodkie” - pastelowe, delikatne i kwiatowe. Uwielbiam robić albumy na zdjęcia, utrwalam w nich najmilsze chwile, zatrzymuję czas. Media w moich pracach są uzupełnieniem papierowych kolekcji, ale nie są dominujące. Postaram się zainspirować was, wykorzystując przeróżne preparaty i farby w scrapbookingu.


Karolina Bukowska


Zajmuję się chwytaniem i uwiecznianiem chwil, tworzeniem, kreowaniem i projektowaniem dla firm, z którymi współpracuję. Są chwile, gdy tworzę mediowe kompozycje, a kiedy indziej tworzę kartki i albumy. We wszystko wkładam całe serducho. Mixed media skradły mi serce, bez nich nie umiem już żyć. Pozwalają zaklinać czas i oprawić w piękną formę moją codzienność. Stały się pasją, tlenem i oddechem! Codziennie uczę i dzielę się z Wami swoją pasją. Uwielbiam mazać, chlapać i rozcierać, ale nie stronię też od czystej formy papieru. W tym miejscu chcemy bardzo podziękować 
Dagmarze, Gosi, Oli i Justynie 
za piękne i różnorodne prace, które prezentowałyście na blogu.
Życzymy Wam samych sukcesów !!!

4 komentarze:

 1. Gratuluję, świetny początek Nowego Roku , życzę powodzenia, będę tu zaglądać, super, że udało się zamienić pasję na sposób na życie. Wszystkiego najlepszego i przekreatywnego

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję, tak małe osóbki tworzą jedną wielką rodzinę, która zaraża swoją pasją, i miłością tworzenia.
  Pozdrawiam
  Gosia Decu-art

  OdpowiedzUsuń
 3. Congratulations for all!!! xoxo

  OdpowiedzUsuń