piątek, 4 grudnia 2020

W świecie wróżek :) - okrągły layout

 Witajcie kochani :)

Tym razem mam dla Was okrągły layout z wróżką. Sam proces tworzenia rozpoczęłam od przyklejenia papieru do bazy za pomocą Decou-Page MATTE - DecoArt. Dla mnie jest to idealny preparat do pracy również z papierem scrapowym ze względu, że idealnie się rozprowadza ale również zabezpiecza stronę wierzchnią papieru co daje duże możliwości zdobienia bez przykrych niespodzianek z papierem.   

Kolejnym etapem było nałożenie maski, podsuszenie i tworzenie kompozycji. W takich momentach zwracam uwagę na warstwowanie. Bo czasem jest to kwestia podniesienia jakiegoś elementu do góry by praca dostała przestrzenności i "puszystości" :) Ps. Warto pamiętać, że nie wszystko należy podnieść do góry :) to taka dygresja na marginesie :) 
No i na koniec tworzenie spójności :) czyli to co uwielbiam najbardziej wprowadzanie koloru do pracy :) i tu poszły w ruch fluidy metodą suchego pędzla. Potem odrobinę złota, bieli, chlapnięć i Brokat. 
Nie wiem czy mieliście okazję korzystać z past brokatowych dla mnie naprawdę super sprawa :) Produkty, których użyłam:

DecoArt Medium Heavy Gel
Chalky Gesso White 473 ml
Decou-Page MATTE - DecoArt
Pasta modelująca

Metallic Paint Extreme Sheen DecoArt (Antique Bronze)
Acryl paint - white

Fluidy: Burn Umber, Burn Siena, Carbon Black, Transparent Yellow Iron Oxide, Quinacridone MagentaKasia Kędzierska - magisart

-------------------------------

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz