niedziela, 31 grudnia 2017

Inspiracja Dagmary - Lego Star Wars w Art Journalu

Od pewnego czasu miałam w planie założenie nowego art journala ze zdjęciami synka. Wyobrażałam sobie coś w typowo chłopięcym klimacie na aktualnie powstające zdjęcia. W zamyśle planowałam coś minimalistycznego, aby w miarę na bieżąco i szybko aktualizować wpisy. Miało być minimalistycznie, a wyszło jak zwykle, chyba nigdy nie osiągnę takiego efektu.
 
Zaczęłam od zagruntowania stron białym gessem i na mokro nanosiłam fluidy w wybranych kolorach. Zależało mi na uzyskaniu rozmytego, jakby akwarelowego tła. Fluidy bardzo łatwo i przyjemnie rozpływają się na mokrym podłożu. Tekturki również zostały pomalowane fluidem akrylowym, a całość pochlapana białą mgiełką.
 
Do stworzenia kompozycji użyłam resztek papierów z kilku kolekcji Studio Light. Różnej wielkości pozostałości z innych prac idealnie nadają się do wykorzystania przy takich projektach. Wybrałam ozdoby i przygotowałam odciski z masy plastycznej w kształcie kloców lego. W ten sposób powstała oprawa do zdjęcia dla mojego małego lego Star Wars maniaka.
  


   
Wykorzystane produkty:
  
  
pozdrawiam
  
http://dagmarakos.blogspot.com/

1 komentarz: