poniedziałek, 3 grudnia 2018

Pasta śniegowa Snow Tex - śnieżne inspuracje Ani Pawlak


Witajcie kochani.
Święta za pasem zatem inspiracje moje nastawione są właśnie na ten azymut. Nie sposób się opamiętać, szczególnie kiedy dedykowanych dla świątecznych projektów farb i preparatów wśród marki Deco Art jest wiele. Chciałabym dziś Waszą uwagę zwrócić na pasty śniegowe serii Snow Tex Deco Art, w oparciu o które powstała moja ostatnia inspiracja - śnieżna bombka z sarenką.


Pasta śniegowa Deco Art to doskonały preparat o wielozadaniowym zastosowaniu. Za jego pomocą stworzycie efekt sztucznego śniegu lub różnych ciekawych tekstur. Pasta doskonale nadaje się do barwienia, może służyć do tworzenia oryginalnych projektów mixmediowych.  Po wyschnięciu jest twarda i bardzo trwała, można malować ją farbami i pokrywać innymi mediami.
Preparat można zmywać wodą z większości powierzchni, jest nietoksyczny i bezpieczny dla dzieci. Pasta świetnie nadaje się do zdobienia niemal każdej powierzchni: drewna, metalu, plastiku, szkła, papieru, styropianu itd.


Preparat ten doskonale nadaje się do zdobienia świątecznych dekoracji takich jak makiety z domkami, szyszki, gałązki, bombki itp.
Seria Snow Tex Deco Art występuje w trzech formułach:
Snow Tex – pasta śniegowa biała
Glistening Snow Tex – pasta śniegowa z brokatem
Snow Writer – konturówka śniegowa (super do małych detali np. na bombkach)Do wykonania moje bombki wykorzystałam podstawową wersję pasty Snow Tex. Ozdobioną częściowo techniką serwetkową i podmalowaną farbami akrylowymi bombkę polakierowałam lakierem ultra matowym, po czym po wyschnięciu małą szpachelką nałożyłam pastę. Mokrą pastę opruszyłam delikatnie brokatem, aby dodać jej świątecznego charakteru. Dzięki temu bombka pięknie lśni w blaski lampek choinkowych. Uroku pracy dodał mały jelonek z masy samoutwardzalnej pomalowany farbami akrylowymi (burnt umber, ligt antique white i black).
Zachęcam wszystkich do kreatywnej zabawy z farbami i preparatami świątecznych serii  Deco Art, 
w szczególności farbami akrylowymi Holiday Green,Christmas Red oraz pastami śniegowymi Snow Tex. Są to łatwe w użyciu produkty, z którymi doskonale radzą sobie również osoby początkujące :-)A tu przykład innej inspiracji, którą ozdobiłam również pastą Snow Tex.


pozdrawiam cieplutko
Ania

1 komentarz: